Nowa Siewna etap II , IV

Mieszkanie 42 m2

Dordzy Państwo,
Prezentujemy pomysł na aranżację mieszkania 42 m2, które przygotowaliśmy we współpracy z IKEA Kraków. Być może łatwiej będzie Państwu podjąć decyzję o wybrze swojego wymarzonego lokum.
Wszystkie meble i akcesoria dekoracyjne są dostępne w ofercie IKEA Kraków.
 

Mieszkanie 54,92 m2

Piękne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe. Połączenie cegły, betonu i drewna. Czasem trudo wyobarazić sobie w jaki sposób można łączyć ze sobą tak różne materiały. Oto przykład harmonijnego połączenia wspomnianych surowców. Prezentujemy Państwu kocepcję opracowaną przez IKEA Kraków specjalnie dla typów mieszkań 54,92 m2, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Mieszkanie 65 m2

Mieszkanie zlokalizowane w budynku II etapu Nowa Siewna. Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, dla osób które bardzo cenią sobie przestrzeń. Wspólnie z IKEA Kraków, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy propozycję dla miłośników pasteli i nowoczesnych terndów projektowych. Pomysł już jest, czas wprowadzić go w życie. Najlepiej w mieszkaniu Nowa Siewna.

Mieszkanie 70 m2

Piękne, przestronne mieszkanie to nie wszystko. Warto pomyśleć o ciekawym zaaranżowaniu przestrzeni. Oto kolejna propozyjca, którą przygotowaliśmy dla Państwa z IKEA Kraków.  Mamy nadzieję, że nasza propozycja będzie dla Państwa pomysłem na własne mieszkanie.

Mieszkanie 76 m2

Piękne, przestronne i funkcjonalne mieszanie 3- pokojowe. Jak zagospodarować przetrzeń, by sprostać gustom domowników jak i gości? Z pomysłem spieszy projekt wykonany na bazie mieszkania 76 m2 w obrębie osiedla Nowa Siewna, gdzie IKEA Kraków podpowiada, jak można ciekawie i odważnie przygotować swoje wymarzone lokum.

Mieszkanie 57,26 m2

Tym razem prezentujemy Państwu propozycję ciekawej aranżacji mieszkania 3-pokojowego. Wraz z IKEA Kraków postanowiliśmy pokazać Państwu, jak można sprawić, by mieszkanie było idealnym miejscem dla całej rodziny. Projekt pokazuje jak w ciekawy sposób można łączyć nie tylko materiały i kolory, ale również różne dynamiczne wzory, czyniąc nasze wnętrze jednocześnie ciepłym i przyjaznym.

Mieszkanie 83 m2

Czasem ciężko wyobrazić sobie, jak można zaarnżować mieszkanie. Wraz z IKEA Kraków, postanowiliśmy pomóc Państwu.
Prezentujemy pomysł na wykorzystanie przestrzeni. Każdy element wyposażenie jest dostępny w ofercie IKEA Kraków. Zobaczcie Państwo, jak pięknie prezentuje się mieszkanie w obrębie Nowej Siewnej o metrażu 83,10  m2 zlokalizowane w budynku etapu II.

Oddzwonimy do Ciebie - zostaw swój numer

Proszę o telefon
Zadzwoń